SnadnéFinance.cz

finanční informační portál

Včera večer v TOP Hotelu Praha byly vyhlášeny výsledky již 13. ročníku soutěže Zlatá koruna pro rok 2015. Letos se v soutěži mezi sebou utkalo celkem 216 produktů od 77 společností. Úspěch slavili především menší banky a naopak velké pojišťovny.

Několik cen získala napříkad Equa Bank za svůj běžný účet, ale také za svou RePůjčku nebo hypotéku. O výhodách běžného účtu Equa Bank jsme psali v našem článku v dubnu. Z menších bank slaví úspěch také Air Bank a Fio banka. V pojišťovnictví letos zabodovaly produkty od Kooperativy nebo Pojišťovny České spořitelny.

Jelikož jde o velmi prestižní ocenění, kterým se banky a pojišťovny rády a často chlubí, můžete tyto výsledky brát také jako doporučení, pokud si právě vybíráte nový běžný účet, úvěr, hypotéku či životní pojištění.

V následující tabulce uvádíme přehled vítězů hlavních kategorií a výběr kategorií s produkty pro retailové zákazníky. Kompletní výsledky jsou dostupné zde.