SnadnéFinance.cz

SnadnéFinance.cz

finanční informační portál

Pokud jste se dostali do finančních potíží, nebo se vám zkrátka občas stane, že rychle potřebujete peníze, ale na účtu pusto a prázdno, potom jste i vy jistě s radostí přivítali, že na český finanční trh vstoupily nebankovní instituce. Tyto společnosti totiž nabízejí nové typy půjček, které se od klasických bankovních úvěrů výrazně liší. Rozdíl je především ve způsobu vyřízení půjčky i v rychlosti získání peněz. Představíme si jeden z nejvyužívanějších typů půjček – a sice SMS půjčku.

Kde zažádat o SMS půjčku?

SMS půjčka se vyřizuje online a její vyřízení zabere vlastně jen několik minut. Je to totiž půjčka bez doložení příjmů. Zajímavé je to, že si sami můžete určit, kolik peněž si půjčíte. Půjčit si můžete 500Kč až 5000Kč. Sami si také zvolíte, za jak dlouho peníze vrátíte. Možné je vrátit peníze již za týden, maximálně ale do 30 dní. SMS půjčka není vázána úrokem, navíc zaplatíte pouze poplatek za její vyřízení, takže ihned vidíte, kolik budete muset splatit. V dalším kroku vyplníte speciální online formulář. Na e-mail dostanete návrh smlouvy a pokud ho potvrdíte, odešlete částku 1Kč (jako potvrzení vašeho zájmu) na účet společnosti. Půjčka je potom ihned schválena a peníze vám na váš účet přijdou téměř okamžitě. Vše je tedy rychlé a naprosto bezpečné.

SMS půjčky
Autor ilustrační foto: Image courtesy of cooldesign / FreeDigitalPhotos.net

Pro koho je půjčka vhodná?

Vzhledem k tomu, že je sms půjčka bez registru, je vhodná pro všechny. Znamená to, že při jejím vyřizování nenahlíží daná společnost do registru dlužníků. Tato půjčka je proto určena skutečně pro všechny. Využít ji mohou osoby starší 18 let. Vhodná je pro studenty, nezaměstnané, seniory, OSVČ, řadí se i mezi docela frekventované půjčky na mateřské.

Na co si dát pozor?

Pokud si chcete SMS půjčku vzít, dobře se podívejte na podmínky, které se k ní vážou. Některé společnosti totiž nemusí jednat seriózně a tak byste se mohli dostat do velkých problémů. Zajímavý přehled o tom, na co si dát při sjednávání úvěru pozor, najdete zde. Vždy tedy dobře vybírejte. Jistotu seriózního přístupu budete mít například u Omegapůjčka.cz!


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)