SnadnéFinance.cz

SnadnéFinance.cz

finanční informační portál

Pro nebankovní půjčky je typické, že jsou s nimi spojeny poměrně vysoké poplatky a tím související hodně vysoká RPSN (roční procentní sazba nákladů). Většinou se sice jedná pouze o krátkodobé úvěry, u nichž je doba splatnosti do jednoho měsíce, ale tak se někdy taková půjčka může hodně prodražit – např. tehdy, když si ji prodlužujete. Existují ale i takové nebankovní společnosti, které Vám poskytnou půjčku zcela zdarma, bez jakéhokoliv poplatku nebo úroku. Kde nabídky těchto půjček najdeme a kteří poskytovatelé patří k těm nejlepším?

První půjčka zdarma byla dříve něčím zcela nepředstavitelným, nicméně v poslední době se objevilo hned několik nebankovních společností, které první půjčka bez poplatku a jakéhokoliv úroku nabízejí. Výhodou je kromě úspory peněz také rychlost, protože obvykle se jedná o úvěry, které si snadno vyřídíte online z Vašeho domova a peníze můžete mít na účtu během krátké chvilky. Jednou z předních nebankovních společností, které první půjčku zdarma poskytují je společnost Zaplo Finance. Jejich Zaplo půjčka patří v poslední době k těm nejžádanějším a to především díky již zmíněné první půjčce zdarma. Tato nabídka nemá žádný háček a opravdu, pokud dodržíte termín splatnosti, nebude Vám naúčtována ani koruna navíc. Pokud se o této výhodné nabídce chcete dozvědět více, můžete se podívat např. na zaplo.cz recenzi na stránkách Vyhodnaky.cz, jež se zaměřují na recenze bankovních i nebankovních úvěrů.

Srovníní půjček

Jak už jsme si ale řekli, společností, jež nabízejí rychlou a výhodnou první půjčku bez poplatku a úroku je mnohem více. Každá z nich má ale trochu jiné podmínky a jiné požadavky, které je třeba splňovat. Abyste nemuseli každou firmu vyhledávat zvlášť a zbytečně tak ztratit spoustu času hledáním té nejvýhodnější půjčky, doporučujeme Vám podívat se na odborný finanční portál Půjčko.cz. Ten se zaměřuje na finanční tématiku a kromě půjček na něm naleznete i spoustu dalších článků na téma exekuce, konsolidace, hypotéky, pojištění atd. Základním obsahem webu jsou ale půjčky (bankovní i nebankovní) a můžete si tak přečíst všechny recenze, zkušenosti a další informace o jednotlivých nabídkách přehledně na jednom místě. Půjčko.cz Vás tak provede světem financí, poradí Vám, která půjčka je nejvýhodnější a poskytne spoustu cenných rad.

Dnes už kvůli půjčce nemusíte chodit do banky, vyplňovat spoustu formulářů a předkládat různé dokumenty a doklady. Půjčit si můžete snadno a rychle z pohodlí domova, a pokud potřebujete jen pár tisíc, můžete dostat půjčku zcela zdarma. A to se opravdu vyplatí.


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)