SnadnéFinance.cz

SnadnéFinance.cz

finanční informační portál

Požadavkem moderní doby je rychlost a akce. To platí i v oblasti půjčování financí. Nikdo nechce žádat o půjčku, ke které musí doložit určité množství dokladů a potvrzení, strávit značnou dobu jednáním na pobočkách nebo s obchodními zástupci a poté čekat několik dní na schválení půjčky a vyplacení zapůjčené hotovosti. Rychlá půjčka nabízí jak rychlé vyřízení, tak bleskové vyplacení peněz. Rychlé půjčky nabízejí banky, nebankovní společnosti i soukromníci. Podmínky bank jsou však velice přísné, rychlou půjčku zde získá jen malá část žadatelů, kteří odpovídají kritériím bankovních poskytovatelů.

Kde lze získat nebankovní rychlou půjčku

Preferujete-li rychlost poskytnutí financí a nekomplikovaný postup, požádejte o rychlou půjčku u nebankovních subjektů. Ti berou ohled na požadavky zájemců a jejich půjčky se uskutečňují obratem, většinou v průběhu jednoho dne. Celý proces lze vyřídit online, telefonicky, prostřednictvím SMS nebo přes obchodní zástupce. U rychlých půjček na nízké částky stačí doklady totožnosti, pokud požadujete vyšší částku, je potřeba zajištění, například zástavou nemovitosti. K nejoblíbenějším rychlým půjčkám patří krátkodobé půjčky, které mohou mít mnoho podob – online půjčky, půjčky do výplaty, SMS půjčky, půjčky bez registru, bleskové půjčky a mnoho dalších.

Vyřiďte si rychlou půjčku online

Nejjednodušším způsobem, jak si vyřídit rychlou půjčku, je sjednání půjčky online. V pohodlí vlastního domova a v jakémkoli čase si na internetu vyberete vhodného poskytovatele a na jeho webových stránkách vyplníte jednoduchý formulář žádosti o rychlou půjčku. Pak počkáte na výsledek schvalovacího procesu. Rychlé půjčky na nízké částky jsou vyřizovány obratem, někdy vás ještě osloví operátor pro ověření údajů. U půjček na vyšší částky bývá zasílána smlouva o úvěru poštou a ihned po podpisu a vrácení podepsané smlouvy jsou poukázány vypůjčené finance na váš účet. Výhodou je možnost vše si v klidu promyslet a pročíst si vzorovou smlouvu, která bývá uvedena na stránkách poskytovatele rychlé půjčky.

Rychlá půjčka s mírnými podmínkami

Rychlá půjčka typu SMS půjčky, půjčky do výplaty, finské půjčky, bleskové půjčky a dalších je typická poskytovanou nižší částkou a krátkou dobou splacení, jedná se o maximálně jeden měsíc. Doba vyřízení se pohybuje od několika minut do jednoho dne. I když úroky jsou vyšší než u půjček bankovních, odpadá zde složité vyřizování a prověřování bonity, takže zájemci o rychlou půjčku mohou být i lidé s nižším příjmem. Velkou výhodou je možnost prodloužit si dobu splatnosti až o další měsíc, samozřejmě za patřičný dopředu známý poplatek.


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)